Krynica zimą - dla narciarzy, rodzin, dzieci i kuracjuszy

Krynica to doskonałe miejsce na wyjazdy i odpoczynek zarówno latem jak i zimą. W jakąkolwiek porę roku nie pojedziemy do Krynicy, nie będziemy się tam nudzić. Krynica zachęca przede wszystkim zdrowym górskim powietrzem, przepięknymi widokami, kolejkami górskimi, wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych. To także bardzo dobre miejsce wyjazdu na wczasy lecznicze.

Co możemy robić w Krynicy zimą?
– zwolennicy jazdy na nartach pozjeżdżają na Jaworzynie Krynickiej gdzie znajdują się wyciągi i trasy o różnym stopniu trudności. W samej Krynicy znajdują się także inne mniejsze wyciągi narciarskie zwłaszcza dla tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z nartami (np. wyciąg narciarski Henryk).
– na Jaworzynę Krynicką mogą udać się nie tylko narciarze i snowboardziści, ale wszyscy, którzy chcą przejechać się słynną kolejką gondolową (czerwonym wagonikiem), a z stamtąd podziwiać przepiękną panoramę Beskidów. Jaworzyna Krynicka ma 1114 m. n.p.m.
– z 10 różnych tras narciarskich skorzystamy również w centrum narciarskim Azoty w Krynicy Górskiej. Trasy naświetlone, naśnieżone zachęcają do zjazdów. Jest tam kolej krzesełkowa trzyosobowa oraz wyciągi orczykowe. Przy dolnej stacji można wypocząć w restauracji czy barze, a nawet przenocować w „Chacie na stoku”.
– inna kolejka, już nie gondolowa, ale Kolej Linowa, zawiezie nas na Górę Parkową. Wagonik zabiera jednorazowo do 50 osób. Odjazdy co 15 minut. Na Górze Parkowej nudzić się nie da. Zimą znajduje się tam atrakcja szczególnie uwielbiana przez dzieci niemal w każdym wieku – tor saneczkowy wraz z wyciągiem taśmowym. Nie trzeba się martwić także o sprzęt do jazdy. Wszystko można wypożyczyć począwszy od sanek po skutery i jabłuszka do zjeżdżania. Po zboczach Góry Parkowej prowadzi także tor saneczkowy. A gdy zmarzniemy ciepła herbatka rozgrzeje nas w restauracji na szczycie Góry Parkowej.
– Kto zamiast sanek woli sanie będzie mógł skorzystać ze zorganizowanych kuligów szczytami gór. Czasami takie kuligi kończą się ogniskami wraz z kapelą.
– Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na lodowisko w Krynicy. Jest to całoroczne, kryte lodowisko, a przy nim parking i restauracja.
– Krynica Zdrój zachęca także takimi atrakcjami jak: sankostrada, baseny i pływalnie kryte, przejażdżkami quadami i samochodami terenowymi, jaskinie solne, hotelami Spa i wiele innych.
– Będąc w Krynicy nie może nas ominąć picie wód mineralnych w Pijalni, smak prażonych orzeszków i oscypków roznoszących się po całym deptaku w Krynicy Zdroju. A w mroźny wieczór – to tylko czekolada na gorąco w pijalni czekolady. Warto tez skorzystać z zabiegów leczniczych jakie oferuje wiele hoteli.

Established in 1995

Tell people about what you, your expertise and experience.  Think about what you would want to see on this page if you were looking at an about page.  This is your chance to tell about how you are qualified to serve them.
Nulla hendrerit metus et tincidunt tristique. Fusce molestie commodo mauris, vitae vestibulum tortor venenatis non. Pellentesque quis urna a magna bibendum volutpat a at nisl. Suspendisse finibus, tortor id gravida feugiat, nulla leo venenatis nisi, et aliquam quam ligula eget dui. Suspendisse lectus lorem, varius vel dapibus a, vestibulum a eros. Sed sed magna in neque commodo pretium.

We look forward to your stay.

John & Steven

Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vision

Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Values